• Laboratoria Przyszłości

• Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości. Szkoła na zakup pomocy dydaktycznych uzyskała 30 tys. zł.
            Oprócz pakietu podstawowego (tj. drukarka 3D wraz z laptopem i wyposażeniem, aparat cyfrowy z możliwością nagrywania, statyw, zestaw oświetlenia, miktofon, mikroport, gimbal stacja lutownicza i mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami) zostały zakupione Gogle ClassVR wraz z licencją do nowatorskiego nauczania z wykorzystaniem  okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.
            Zakupiony sprzęt pozwoli w bardziej kreatywny i ekscytujący sposób zaangażować uczniów.

Pomoce mają być dostarczone do sierpnia 2022 r.
            Do tej pory otrzymaliśmy statyw i mikrofon.

Poniżej link ze strony internetowej programu o wizualizacjach programu.

-----------------------------------------------------------------
            Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce  jest Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce; Stara Kamionka 65; 16-100 Sokółka.
            Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją. Przesyłane dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do udzielenia odpowiedzi.